Porównywarka produktów
Strefa partnerska
Aktualności
Aktualności
2022-12-16

Jubileusz ML Meble!

W dniu 28.10.2022 r. świętowaliśmy 25-lecie istnienia naszej firmy. Uroczysta Gala odbyła się w sali U Ojdanów w Węgrowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi.

Imprezę otworzył i poprowadził konferansjer Maciek Piskorz. Po zapowiedzi wszystkich atrakcji przez prowadzącego przemówienie wygłosił Właściciel Dariusz Niszcz. Wśród licznych atrakcji tego wieczoru nie zabrakło muzyki na żywo w wykonaniu zespołu coverowego Boogie Night, który swoimi kawałkami rock’n’rolla, disco oraz polskiego popu wprawił w ruch cały parkiet. Za sprawą magicznych sztuczek Iluzjonisty goście przenieśli się do innego świata- świata magii, gdzie triki dziejące się na rękach widzów, pozwoliły na chwilę zaznać odrobiny iluzji tworzonej przez... samych siebie! Kolejną atrakcją tego wieczoru było show barmańskie, jakim jest pokaz fler zaprezentowany przez Panów z drink-baru. Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za obecność i fantastyczną zabawę do białego rana.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem