Sponsoring
Sponsoring
2016-08-16

XV Ogólnopolski Turniej Rycerski na zamku w Liwie.

13 Sierpnia 2016 r. na Zamku w miejscowości Liw odbył się XV Ogólnopolski Turniej Rycerski. Jak co roku mieliśmy przyjemność brać udział i pomóc w organizacji tego najważniejszego wydarzenia w sezonie. Kilkuset rycerzy oraz dam z Polski i zagranicy przybyło, aby uświetnić to wydarzenie. Walki rycerskie, jak również stroje to niezwykła atrakcja o charakterze edukacyjnym i historycznym, która przyciągnęła do Zamku ok. 5 tysięcy gości. Niewątpliwie średniowieczne życie w dzisiejszych czasach stanowi nie lada atrakcję. Dzięki temu Turniejowi Rycerskiemu mogliśmy obejrzeć tańce, walki rycerskie, zainscenizowane wydarzenia historyczne a całość dopełniała muzyka z tamtego okresu.

Z przyjemnością popieramy takie inicjatywy.

  WR_LIW_01 WR_LIW_02 WR_LIW_03 WR_LIW_04 WR_LIW_05 WR_LIW_06 WR_LIW_07 WR_LIW_08 WR_LIW_09 WR_LIW_10 WR_LIW_11 WR_LIW_12 WR_LIW_13 WR_LIW_14
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem