Nowości
Nowości
2017-07-25

Blanco – przedpokój

Nowoczesny przedpokój o skandynawskiej kolorystyce to starannie zaprojektowane bryły, które można zaaranżować na wiele sposobów. 
W skład kolekcji wchodzą: szafki na buty, szafa na ubrania wierzchnie, wieszaki oraz charakterystyczne dla tego systemu meble tapicerowane. Tapicerka wykonana z ekoskóry o modnym wzorze połączona z satynowymi elementami idealnie prezentuje się we wnętrzu naszego przedpokoju. przedpokoj-blanco-550 Szafki na buty z opcjonalną tapicerką, wykonaną z ekoskóry pełnią funkcję wygodnego siedziska. szczegol_1_p-blanco_rgb Charakterystycznym elementem przedpokoju BLANCO jest tapicerowany, miękki panel z ekoskóry o gr 26 mm z satynowymi wieszakami. szczegol_2_p-blanco System idealnie pasuje do mniejszych przedpokoi, jak i dużych holi naszych domów. Funkcjonalne szafki na buty, szafa na ubrania wierzchnie, wieszaki oraz tapicerowane bryły to meble, których nie może zabraknąć w Twoim wnętrzu. podowjna-na-550
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem