Sponsoring
Sponsoring
2016-05-30

Gramy razem ! – ML Meble wspiera dziecięce pasje

Wspieranie lokalnych akcji sportowych to zaszczyt i radość. W dniu 30 maja 2016 r. w węgrowskiej siedzibie mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S odbył się II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S .

Na turnieju zagościły najlepsze drużyny siatkarskie ze szkół podstawowych powiatu węgrowskiego. W związku z tym wraz z Miejską Komisją ds. Profilaktyki Resocjalizacji i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych postanowiliśmy ufundować koszulkę dla każdej uczestniczki.

W Polsce dominuje siedzący tryb życia, a coraz większa grupa dzieci i młodzieży spędza czas wolny jedynie przed komputerem. Jesteśmy tym bardziej dumni, że możemy wesprzeć ruch fizyczny dzieci.

Z przyjemnością patrzyliśmy na radosne buzie młodych zawodniczek i każdy taki uśmiech napawał nas dumą. Cieszymy się z możliwości wspierania u dzieci rozwijających się pasji.

siatka2 siatka

 
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem