Porównywarka produktów
Strefa partnerska
O firmie

ML MEBLE to firma rodzinna powstała w 1996 roku i prowadzona od początku przez Dariusza Niszcz.
100% kapitału polskiego w rękach jednego właściciela to niewątpliwy atut dający komfort prowadzenia działalności, a także gwarantujący pewność dla obecnych i przyszłych kontrahentów.
Początkowo jako mały zakład stolarski wykonywał zupełnie inny profil produkcji niż teraz, jednak możliwość rozwoju, jakie dawał w tamtych czasach przemysł meblarski, a także zdecydowane działanie właściciela spowodowały zmianę profilu produkcyjnego właśnie na meble.
Obecnie oferujemy naszym klientom meble do wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, pokoju młodzieżowego, jadalni, przedpokoju oraz gabinetu i biura.
Założenia firmy polegające na produkcji najwyższej jakość produktów sprawiły, że nasze zakłady wyposażone są w park technologiczny największych i najlepszych producentów maszyn dla przemysłu meblarskiego na świecie.

            

 

 

Ciągle doskonalimy technologię oraz pracujemy nad designem produkowanych przez nas systemów po to, aby klient osiągał pełną satysfakcję z zakupu oraz użytkowania naszych mebli. Obecnie nasze meble można zakupić w ponad 1000 punktach sprzedaży na terenie kraju oraz za granicą i z każdym rokiem docieramy dalej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem